Yhteystiedot

Helsingin työväenopiston opistolaisyhdistys ry.
Helsinginkatu 26, 00530 Helsinki
puh. 050 9130678

> Palautetta yhdistykselle voit lähettää tämän kaavakkeen kautta.


YHDISTYKSEN HALLITUS 2018

Ritva Nuutinen, puheenjohtaja
ritva.nuutinen@luukku.com
040 555 5062

Tuula Halmirinne, varapuheenjohtaja
tuula.halmirinne@pp.inet.fi
puh. 040 825 6824

Virpi Kallas, sihteeri, 
virpi.kallas@pp.inet.fi
040 689 7112

Markus Sohlström, taloudenhoitaja
markus.sohlstrom@taloverkot.fi
040 549 7935

Helena Grönlund, viestintävastaava

hg180142@gmail.com

Riitta Huber, tiedotusvastaava (opistot, ilmoitustaulut)
riitta.i.huber@hotmail.com
050 324 3726

Virpi Peiponen, jäsen
virpipeiponen@hotmail.com
050 524 1324

Satu Neva, jäsen
satukneva@gmail.com
040 717 2948

Annikki Piilonen, jäsen
annikki.piilonen@pp.inet.fi

Wiirilinna Viljami, varajäsen

Viljami@Wiirilinna.net

040 8283352

Merja Eklund, varajäsen
merja.eklund@hotmail.com
050 565 9354

 

MUUT TOIMIHENKILÖT

Riitta Ronkainen-Lowe, Oppiskahvion emäntä
p. 050 447 4770
oppiskahvio@opisto.hel.fi

Raili Salonen, jäsensihteeri
raili.i.salonen@luukku.com